Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > MD1238X24B-FS
MD1238X24B-FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MD1238X24B-FS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MD1238X24B-FS
Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 4503 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MD1238X24B-FS Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 38.00mm
Βάρος 0.906 lb (410.95g) Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 24VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.943 in H2O (234.9 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H
Σειρά MD1238 RPM 4500 RPM
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 62.0 dB(A)
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Ισόβια @ Temp. -
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 1.30A