Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > G8015S24B-RGR
G8015S24B-RGR
G8015S24B-RGR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά G8015S24B-RGR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος G8015S24B-RGR
Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X15MM 24VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος G8015S24B-RGR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X15MM 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 15.30mm
Βάρος 0.128 lb (58.06g) Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 24VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.090 in H2O (22.4 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H
Σειρά G8015 RPM 2800 RPM
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 28.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.080A Λαμβάνοντας Τύπος Ball