Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > F8025L24B1-FSR
F8025L24B1-FSR
F8025L24B1-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F8025L24B1-FSR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F8025L24B1-FSR
Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25MM TACH 24VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F8025L24B1-FSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25MM TACH 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 25.00mm
Βάρος 0.174 lb (78.93g) Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 24VDC Λήξη 3 Wire Leads
στατική πίεση 0.070 in H2O (17.4 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H
Σειρά F8025 RPM 1800 RPM
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 22.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.060A Λαμβάνοντας Τύπος Ball