Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > F8025E24B-RHR-EM
F8025E24B-RHR-EM
F8025E24B-RHR-EM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F8025E24B-RHR-EM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F8025E24B-RHR-EM
Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25MM IP67 24VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F8025E24B-RHR-EM Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25MM IP67 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 25.00mm
Βάρος 0.182 lb (82.55g) Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 24VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.210 in H2O (52.3 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H
Σειρά F8025-H RPM 3600 RPM
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 35.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.140A Λαμβάνοντας Τύπος Ball