Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > F6025X24B2-RHR-TTL
F6025X24B2-RHR-TTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F6025X24B2-RHR-TTL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X25MM LCKD RTR 24VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F6025X24B2-RHR-TTL Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X25MM LCKD RTR 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 25.00mm
Βάρος 0.139 lb (63.05g) Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 24VDC Λήξη 3 Wire Leads
στατική πίεση 0.370 in H2O (92.2 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H
Σειρά F6025-H RPM 5800 RPM
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 42.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Locked Rotor Sensor Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.170A Λαμβάνοντας Τύπος Ball