Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > E1225H48B-FSR
E1225H48B-FSR
E1225H48B-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά E1225H48B-FSR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος E1225H48B-FSR
Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 120X25MM 48VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος E1225H48B-FSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 120X25MM 48VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 25.00mm
Βάρος 0.434 lb (196.86g) Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 48VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.240 in H2O (59.8 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H
Σειρά E1225 RPM 2600 RPM
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 40.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.120A