Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > D3010H12B2-RSR
D3010H12B2-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά D3010H12B2-RSR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος D3010H12B2-RSR
Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X6.1MM 12VDC WIRE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος D3010H12B2-RSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 60X6.1MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 6.10mm
Βάρος - Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 3 Wire Leads
στατική πίεση - Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H