Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > ZLP32300P2016G
ZLP32300P2016G
ZLP32300P2016G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ZLP32300P2016G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ZLP32300P2016G
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MCU 8BIT 16KB OTP 20DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ZLP32300P2016G Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 4913 pcs Φύλλο δεδομένων ZLP32300 BriefZLP32300 Specification
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-PDIP Ταχύτητα 8MHz
Σειρά Crimzon™ ZLP RAM Μέγεθος 237 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος OTP Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (16K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-DIP (0.300", 7.62mm) Αλλα ονόματα 269-4512
ZLP32300P2016G-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 16 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Z8 Crimzon™ ZLP Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 16KB (16K x 8) OTP 20-PDIP Μετατροπείς δεδομένων -