Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - επόπτες > MAX6347XR46-T
MAX6347XR46-T
MAX6347XR46-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAX6347XR46-T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAX6347XR46-T
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 4.63V SC70-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MAX6347XR46-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 4.63V SC70-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5306 pcs Φύλλο δεδομένων MAX6326-28,46-48Part Numbering System
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Όριο 4.6V
Τύπος Simple Reset/Power-On Reset Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-3
Σειρά - Επαναφορά Timeout 100 ms Minimum
Επαναφορά Active High Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323 Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1