MAX530AEAG
MAX530AEAG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAX530AEAG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAX530AEAG
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC DAC LP +5V V-OUT 12BIT 24SSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MAX530AEAG Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC DAC LP +5V V-OUT 12BIT 24SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4191 pcs Φύλλο δεδομένων MAX530Part Numbering System
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή 5V
Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική ±5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-SSOP
Επίλυση Ώρα 25µs (Typ) Σειρά -
Τύπος αναφοράς External, Internal Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Τύπος εξόδου Voltage - Buffered
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός μετατροπέων D / A 1