MAX4530CAP+
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAX4530CAP+ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAX4530CAP+
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MULTIPLEXER 8X1 20SSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MAX4530CAP+ Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 6048 pcs Φύλλο δεδομένων MAX4530-32Part Numbering System
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) 2 V ~ 12 V
Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) ±2 V ~ 6 V Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) 150ns, 100ns
Κύκλωμα διακοπτών - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SSOP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αντίσταση κατάστασης (Max) 75 Ohm Αριθμός Κυκλωμάτων 1
Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 8:1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 1 Circuit IC Switch 8:1 75 Ohm 20-SSOP
Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 1nA Στιχομυθία -92dB @ 1MHz
Φόρτιση με ένεση 1.5pC Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) 1 Ohm
Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 3pF, 15pF Αριθμός μέρους βάσης MAX4530