MAX4285ESA-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAX4285ESA-T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAX4285ESA-T
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC OPAMP BUFFER 220MHZ 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MAX4285ESA-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC OPAMP BUFFER 220MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5232 pcs Φύλλο δεδομένων MAX4285-88, 4387,88Part Numbering System
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.85 V ~ 6.5 V, ±1.425 V ~ 3.25 V
Τάση - Είσοδος Offset 100µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
περιστροφής Rate 385 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Buffer Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Τρέχουσες - Προμήθεια 23mA
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 106mA Τρέχουσες - Bias Είσοδος 13µA
Αριθμός μέρους βάσης MAX4285 Ενισχυτής Τύπος Buffer
-3dB εύρος ζώνης 220MHz