MAX4275BAEUA
MAX4275BAEUA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAX4275BAEUA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAX4275BAEUA
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MAX4275BAEUA Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4337 pcs Φύλλο δεδομένων MAX4174 - MAX4284Part Numbering System
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V
Τάση - Είσοδος Offset 500µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-uMAX
περιστροφής Rate 0.7 V/µs Σειρά GainAmp™
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 65mA Τρέχουσες - Bias Είσοδος 50pA
Αριθμός μέρους βάσης MAX4275 Ενισχυτής Τύπος General Purpose
-3dB εύρος ζώνης 1.7MHz