Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - φορτιστές μπαταριών > MAX1898EUB41
MAX1898EUB41
MAX1898EUB41
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAX1898EUB41 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAX1898EUB41
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC BATTERY CHARGER UMAX
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MAX1898EUB41 Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 3960 pcs Φύλλο δεδομένων MAX1898
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια (Max) 12V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-uMAX Σειρά -
Προγραμματιζόμενα χαρακτηριστικά Timer Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμό των κυττάρων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Προστασία σφαλμάτων - Λεπτομερής περιγραφή Charger IC Lithium Ion 10-uMAX
Τρέχουσα - Φόρτιση Constant - Programmable Φορτίστε Τρέχουσα - Max 1.4A
Τάση μπαταρίας 4.1V Χημεία μπαταρίας Lithium Ion