MAX15004BAUE+
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAX15004BAUE+ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAX15004BAUE+
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
288 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MAX15004BAUE+ Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 51312 pcs Φύλλο δεδομένων Part Numbering SystemMAX15004-05
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 40 V
τοπολογία Boost, Flyback, SEPIC σύγχρονη ανορθωτή No
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP Σειρά -
Σειριακές διεπαφές - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Τύπος εξόδου Transistor Driver
Φάσεις εξόδου 1 Διαμόρφωση εξόδου Positive, Isolation Capable
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Συχνότητα - Αλλαγή 15kHz ~ 500kHz Κύκλος λειτουργίας (μέγιστο) 50%