ICL7622ACPD+
ICL7622ACPD+
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICL7622ACPD+ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICL7622ACPD+
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ICL7622ACPD+ Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7767 pcs Φύλλο δεδομένων ICL761x-ICL764x Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V
Τάση - Είσοδος Offset 5mV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-PDIP
περιστροφής Rate 0.16 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Προϊόν 480kHz