DS1859E-050
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DS1859E-050 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DS1859E-050
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC RES TEMP 50/50K 3MON 16-TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DS1859E-050 Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 5310 pcs Φύλλο δεδομένων DS1859
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2.85 V ~ 5.5 V
Ανοχή ±20% Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 50 ppm/°C
Κωνοειδής Linear Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP
Σειρά - Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) -
Αντίσταση (Ohms) 50k Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C
Αριθμός βρύων 256 Αριθμός Κυκλωμάτων 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant διασύνδεση I²C
Χαρακτηριστικά Selectable Address, Temperature Sensor Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP