DS1859B-020+T&R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DS1859B-020+T&R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DS1859B-020+T&R
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC RES TEMP 20/20K W/3MON 16-BGA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DS1859B-020+T&R Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 27187 pcs Φύλλο δεδομένων DS1859
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2.85 V ~ 5.5 V
Ανοχή ±20% Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 50 ppm/°C
Κωνοειδής Linear Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-CSBGA (4x4)
Σειρά - Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) -
Αντίσταση (Ohms) 20k Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-LBGA, CSPBGA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C
Αριθμός βρύων 256 Αριθμός Κυκλωμάτων 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address, Temperature Sensor
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 20k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-CSBGA (4x4) Διαμόρφωση Rheostat