DS1806S-100/T&R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DS1806S-100/T&R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DS1806S-100/T&R
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC POT DIG SEXTET 100K 20-SOIC
Product parameter
Αριθμός μέρος DS1806S-100/T&R Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 4214 pcs Φύλλο δεδομένων DS1806
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Ανοχή ±20% Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 750 ppm/°C
Κωνοειδής Linear Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά - Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 400
Αντίσταση (Ohms) 100k Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός βρύων 64 Αριθμός Κυκλωμάτων 6
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Volatile
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant διασύνδεση Serial
Χαρακτηριστικά Cascade Pin Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 100k Ohm 6 Circuit 64 Taps Serial Interface 20-SOIC