DS1803E-10/T&R
DS1803E-10/T&R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DS1803E-10/T&R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DS1803E-10/T&R
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC POT DUAL ADDRESS 10K 14-TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DS1803E-10/T&R Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 5402 pcs Φύλλο δεδομένων DS1803
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Ανοχή ±20% Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 750 ppm/°C
Κωνοειδής Linear Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP
Σειρά - Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 400
Αντίσταση (Ohms) 10k Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός βρύων 256 Αριθμός Κυκλωμάτων 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Volatile
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant διασύνδεση I²C
Χαρακτηριστικά Selectable Address Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP