DG300AC/D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DG300AC/D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DG300AC/D
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC SWITCH DUAL SPST 10PIN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DG300AC/D Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 4910 pcs Φύλλο δεδομένων DG300-03(A)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) -
Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) ±5 V ~ 18 V Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) 300ns, 250ns
Κύκλωμα διακοπτών SPST - NO Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Die
Σειρά - Συσκευασία / υπόθεση Die
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αντίσταση κατάστασης (Max) 50 Ohm
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 1:1
Λεπτομερής περιγραφή 2 Circuit IC Switch 1:1 50 Ohm Die Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 1nA
Στιχομυθία -74dB @ 500kHz Φόρτιση με ένεση 12pC
Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) 1.25 Ohm Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 14pF, 14pF
-3dB εύρος ζώνης -
Σχετικά προϊόντα
DG300ACWE+ Image
  • Μέρος#:DG300ACWE+
  • Περιγραφή:IC SWITCH DUAL SPST 16SOIC
  • Σε απόθεμα:17470
DG300ACJ Image
  • Μέρος#:DG300ACJ
  • Περιγραφή:IC SWITCH DUAL SPST 14DIP
  • Σε απόθεμα:5377
DG300ACWE+T Image
  • Μέρος#:DG300ACWE+T
  • Μέρος#:DG300-H
  • Κατασκευαστές:Curtis Industries
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 60V 300W