DG201ACJ+
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DG201ACJ+ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DG201ACJ+
Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC SWITCH QUAD SPST 16DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DG201ACJ+ Κατασκευαστής Maxim Integrated
Διαθέσιμη ποσότητα 26900 pcs Φύλλο δεδομένων DG201A,211
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) -
Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) ±4.5 V ~ 18 V Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) 600ns, 450ns
Κύκλωμα διακοπτών SPST - NC Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-PDIP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.300", 7.62mm) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αντίσταση κατάστασης (Max) 200 Ohm Αριθμός Κυκλωμάτων 4
Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 1:1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 4 Circuit IC Switch 1:1 200 Ohm 16-PDIP Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 5nA
Στιχομυθία -90dB @ 100kHz Φόρτιση με ένεση 20pC
Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) - Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 5pF, 5pF