Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα μπαταριών > Φορτιστές μπαταριών > GC160A48-R7B
GC160A48-R7B
GC160A48-R7B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GC160A48-R7B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GC160A48-R7B
Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHRGR LEAD ACID 54.4V 2.95A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GC160A48-R7B Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHRGR LEAD ACID 54.4V 2.95A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2138 pcs Φύλλο δεδομένων GC160 Series Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα μπαταριών Βάρος 700g
Τάση - Ονομαστική 54.4V Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Desktop Στυλ λήξης DIN, 4 Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.00mm x 72.00mm x 35.00mm) Σειρά GC160
Ισχύς - Max 160.5W Αλλα ονόματα 1866-1754
GC160A48-R7B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C Αριθμό των κυττάρων 1
τοποθέτηση Τύπος Desktop Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά LED Indicator Λεπτομερής περιγραφή Desktop Battery Charger 54.4V 2.95A 48V
Χρόνος φόρτισης - Φορτίστε Τρέχουσα - Max 2.95A
Χημεία μπαταρίας Lead Acid, Lithium-Ion Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 48V