UA78L10ACD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UA78L10ACD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UA78L10ACD
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 100MA 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UA78L10ACD Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 100MA 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 354738 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.7V @ 40mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 10V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 25V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 44dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-11129-5
UA78L10ACDE4
UA78L10ACDE4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA 8-SOIC Τρέχουσες - εξόδου 100mA