TPS70251PWP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPS70251PWP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TPS70251PWP
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 20HTSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs70 pcs140 pcs560 pcs1050 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TPS70251PWP Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 20HTSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30943 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.28V @ 500mA, -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V, 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-HTSSOP
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PSRR 60dB (1KHz), 50dB (1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-8019-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.8V 500mA, 250mA 20-HTSSOP Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 230µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 190µA Τρέχουσες - εξόδου 500mA, 250mA