Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - επόπτες > TPS3305-18DR
TPS3305-18DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPS3305-18DR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TPS3305-18DR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC 1.8V DUAL PROCESS MON 8-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TPS3305-18DR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC 1.8V DUAL PROCESS MON 8-SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76663 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Όριο 1.68V, 2.93V
Τύπος Multi-Voltage Supervisor Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Επαναφορά Timeout 140 ms Minimum
Επαναφορά Active High/Active Low Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole
Αλλα ονόματα 296-26933-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TJ)