TPA6201A1ZQVR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPA6201A1ZQVR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Περιγραφή | IC AUDIO AMP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | TPA6201A1ZQVR | Κατασκευαστής | N/A |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 109749 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) | Σειρά | * |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 2 (1 Year) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Αριθμός μέρους βάσης | TPA6201 |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
TPA6203A1DGNRG4 - Κατασκευαστές:
N/A - Περιγραφή:
IC AMP AUDIO PWR 1.25W AB 8MSOP - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
TPA6201A1DRBR - Κατασκευαστές:
IC AUDIO AMP CLASS B 8-SON - Σε απόθεμα:
90195
TPA6166A2YFFT - Κατασκευαστές:
IC DIRECTPATH CLASSG AMP 25DSBGA - Σε απόθεμα:
TPA6166A2YFFEVM - Κατασκευαστές:
EVAL BOARD AUDIO AMP TPA6166A2 - Σε απόθεμα:
TPA6203A1DRBR - Κατασκευαστές:
IC AMP AUDIO PWR 1.25W MONO 8SON - Σε απόθεμα:
TPA62 - Κατασκευαστές:
STMicroelectronics - Περιγραφή:
THYRISTOR 62V 150A DO15 - Σε απόθεμα: