Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Γραμμική - ενισχυτές - ήχου > TPA3144D2PWPR
TPA3144D2PWPR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPA3144D2PWPR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TPA3144D2PWPR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC AUDIO AMP CLASS D 28HTSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TPA3144D2PWPR Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 83763 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 14.4 V
Τύπος Class D Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-HTSSOP
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Τύπος εξόδου 2-Channel (Stereo)
Αλλα ονόματα 296-42510-2
TPA3144D2PWPR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Μέγιστη Ισχύς x Κανάλια @ φορτίου 6W x 2 @ 8 Ohm Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks