TLV707285DQNT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TLV707285DQNT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TLV707285DQNT
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4X2SON
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs500 pcs1250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TLV707285DQNT Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4X2SON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 364194 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.3V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.85V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-X2SON (1x1)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Reverse Polarity
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-XDFN Exposed Pad
PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-28352-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA 4-X2SON (1x1) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA
Τρέχουσες - εξόδου 200mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable