TLV2762IPG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TLV2762IPG4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TLV2762IPG4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 500KHZ RRO 8DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος TLV2762IPG4 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 500KHZ RRO 8DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5244 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 1.8 V ~ 3.6 V, ±0.9 V ~ 1.8 V
Τάση - Είσοδος Offset 550µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP
περιστροφής Rate 0.23 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm)