TL780-12CKC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TL780-12CKC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TL780-12CKC
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TL780-12CKC Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138485 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 2V @ 1A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 30V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
PSRR 85dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-10227-5
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220-3
Τρέχουσες - εξόδου 1.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου -
Αριθμός μέρους βάσης TL780-12
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TL780-12CKCE3
  • Κατασκευαστές:N/A