TL750L10CD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TL750L10CD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TL750L10CD
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TL750L10CD Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 167725 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 10V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 26V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 65dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-8006-5
TL750L10CDE4
TL750L10CDE4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 8-SOIC Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 2mA Τρέχουσες - εξόδου 150mA