THS4150IDGNR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά THS4150IDGNR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος THS4150IDGNR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος THS4150IDGNR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12781 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V
Τάση - Είσοδος Offset 1.1mV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-MSOP-PowerPad
περιστροφής Rate 650 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Τύπος εξόδου Differential Αλλα ονόματα 296-13344-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Gain Bandwidth Προϊόν 340MHz Λεπτομερής περιγραφή Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-MSOP-PowerPad
Τρέχουσες - Προμήθεια 17.5mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 85mA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 4.3µA Αριθμός μέρους βάσης THS4150
Ενισχυτής Τύπος Differential -3dB εύρος ζώνης 150MHz