SN75LBC174ADW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN75LBC174ADW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN75LBC174ADW
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 20-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN75LBC174ADW Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 28929 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.75 V ~ 5.25 V
Τύπος Driver Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά - Πρωτόκολλο RS422, RS485
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα 296-26661-5
SN75LBC174ADW-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C