SN75LBC172DWR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN75LBC172DWR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN75LBC172DWR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DIFF LINE DRVR QUAD LP 20SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN75LBC172DWR Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 47962 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.75 V ~ 5.25 V
Τύπος Driver Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά - Πρωτόκολλο RS422, RS485
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα SN75LBC172DWRG4
SN75LBC172DWRG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C