Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - FIFOs μνήμη > SN74V3640-15PEU
SN74V3640-15PEU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74V3640-15PEU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74V3640-15PEU
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74V3640-15PEU Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4311 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-LQFP (14x20) Σειρά 74V
Retransmit Δυνατότητα Yes Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 36K (1K x 36)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA