SN74LVC240APWT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74LVC240APWT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74LVC240APWT
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74LVC240APWT Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155055 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-TSSOP Σειρά 74LVC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα SN74LVC240APWTE4
SN74LVC240APWTE4-ND
SN74LVC240APWTG4
SN74LVC240APWTG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
λογική Τύπος Buffer, Inverting Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74LVC240