Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - πύλες και μετατροπείς > SN74LVC1G32DBVT
SN74LVC1G32DBVT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74LVC1G32DBVT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74LVC1G32DBVT
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs500 pcs1250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74LVC1G32DBVT Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 162987 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά 74LVC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Αλλα ονόματα 296-26601-2
SN74LVC1G32DBVT-ND
SN74LVC1G32DBVTE4
SN74LVC1G32DBVTE4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός εισόδων 2 Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
λογική Τύπος OR Gate Logic Level - Χαμηλή 0.7 V ~ 0.8 V
Logic Level - Υψηλή 1.7 V ~ 2 V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5
Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) 10µA Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 32mA, 32mA