Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - μετρητές, διαχωριστικά > SN74LS390DG4
SN74LS390DG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74LS390DG4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74LS390DG4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC COUNTER DECADE 8BIT 16SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
440 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74LS390DG4 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 84311 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.75V ~ 5.25V
Trigger Τύπος Negative Edge Συγχρονισμός -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά 74LS
Επαναφορά Asynchronous Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός Στοιχείων 2 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks λογική Τύπος Counter, Decade
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κατεύθυνση Up
Λεπτομερής περιγραφή Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC Μετρήστε Τιμή 35MHz