Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - καταγραφείς μετατόπισης > SN74F299DWR
SN74F299DWR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F299DWR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F299DWR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F299DWR Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 131027 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC Σειρά 74F
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Τύπος εξόδου Tri-State Αλλα ονόματα 296-29003-1
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Στοιχείων 1