Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - πύλες και μετατροπείς > SN74F260N
SN74F260N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F260N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F260N
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC GATE NOR 2CH 5-INP 14DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F260N Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 180653 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-PDIP Σειρά 74F
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα 296-33905-5
SN74F260N-ND
SN74F260NE4
SN74F260NE4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός εισόδων 5 Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 5.5ns @ 5V, 50pF Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
λογική Τύπος NOR Gate Logic Level - Χαμηλή 0.8V
Logic Level - Υψηλή 2V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή NOR Gate IC 2 Channel 14-PDIP
Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) 6.5mA Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 20mA