SN74F151BN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F151BN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F151BN
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DATA SELECTOR/MUX 1-8 16-DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F151BN Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 201963 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τύπος Multiplexer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-PDIP Σειρά 74F
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα 296-33894-5
SN74F151BN-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
ανεξάρτητα κυκλώματα 1 Λεπτομερής περιγραφή Multiplexer 1 x 8:1 16-PDIP
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 24mA Κύκλωμα 1 x 8:1