SN74F138DG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F138DG4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F138DG4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DECODER/DEMUX 3-8LINE 16-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1680 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F138DG4 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 229472 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τύπος Decoder/Demultiplexer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά 74F
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ανεξάρτητα κυκλώματα 1
Λεπτομερής περιγραφή Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-SOIC Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1mA, 20mA