SN65HVD55DG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN65HVD55DG4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN65HVD55DG4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 14SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN65HVD55DG4 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 30524 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τύπος Transceiver Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SOIC
Σειρά - Υστέρηση δέκτη 50mV
Πρωτόκολλο RS422, RS485 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C