PTH12040WAST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTH12040WAST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTH12040WAST
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PTH12040WAST Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1998 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 0.8 ~ 5.5 V
Τάση - Εισόδου (Min) 8V Τάση - Εισόδου (Max) 14V
Τύπος Non-Isolated PoL Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.04" L x 1.04" W x 0.37" H (51.8mm x 26.5mm x 9.4mm)
Σειρά PTH12040 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SMD Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αποδοτικότητα 96% Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 50A 8V - 14V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50A Αριθμός μέρους βάσης PTH12040W