PT5102CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT5102CT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT5102CT
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 12W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PT5102CT Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4101 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Εισόδου (Min) 16V Τάση - Εισόδου (Max) 38V
Τύπος Linear Regulator Replacement Μέγεθος / Διαστάσεις 1.02" L x 1.00" W x 0.38" H (25.9mm x 25.4mm x 9.7mm)
Σειρά PT5100 Ισχύς (Watts) 12W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP
Αποδοτικότητα 94% Λεπτομερής περιγραφή Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 1A 16V - 38V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A Αριθμός μέρους βάσης PT5102