OPA2228U/2K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OPA2228U/2K5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OPA2228U/2K5
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 33MHZ 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OPA2228U/2K5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 33MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18948 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V
Τάση - Είσοδος Offset 5µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
περιστροφής Rate 11 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 35 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Προϊόν 33MHz
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC Τρέχουσες - Προμήθεια 3.7mA
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 45mA Τρέχουσες - Bias Είσοδος 2.5nA
Αριθμός μέρους βάσης OPA2228 Ενισχυτής Τύπος General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:OPA2228U
  • Κατασκευαστές:N/A