OPA2180ID
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OPA2180ID με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OPA2180ID
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OPA2180ID Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66468 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 4 V ~ 36 V, ±2 V ~ 18 V
Τάση - Είσοδος Offset 15µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
περιστροφής Rate 0.8 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Αλλα ονόματα 296-35716-5
OPA2180ID-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Gain Bandwidth Προϊόν 2MHz Λεπτομερής περιγραφή Zero-Drift Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Τρέχουσες - Προμήθεια 450µA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 18mA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 250pA Αριθμός μέρους βάσης OPA2180
Ενισχυτής Τύπος Zero-Drift
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:OPA2180IDGKR
  • Κατασκευαστές:N/A
  • Περιγραφή:IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 8VSSOP