OPA2132U/2K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OPA2132U/2K5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OPA2132U/2K5
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OPA2132U/2K5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14234 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V
Τάση - Είσοδος Offset 250µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
περιστροφής Rate 20 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου - Αλλα ονόματα 296-39105-2
OPA2132U/2K5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Gain Bandwidth Προϊόν 8MHz Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC
Τρέχουσες - Προμήθεια 4mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 40mA