OPA180ID
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OPA180ID με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OPA180ID
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
375 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OPA180ID Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66591 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V
Τάση - Είσοδος Offset 15µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
περιστροφής Rate 0.8 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Προϊόν 2MHz
Λεπτομερής περιγραφή Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC Τρέχουσες - Προμήθεια 450µA
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 18mA Τρέχουσες - Bias Είσοδος 250pA